A+ A A-

Jest to nasze drugie winylowe wydawnictwo - hiphopheadz.pl

Utwory na płycie nie są dostępne na innych nośnikach fizycznych, są tylko na winylu i każdy z nich doczekał się bardzo dobrze przyjętego teledysku.

Czytaj więcej...

Ekskluzywne dwupłytowe wydanie w rozkładanej okładce (Gatefold). Płyta została wydana przez hiphopheadz.pl i aptaun.

Czytaj więcej...

Noyz Boyz - Likier

Napisał Opublikowano w Label
0

Jest to pierwsza płyta składu w który wchodzą: MRM i Eszu (laureat wielu konkursów producenckich, współpracował z czołówką Polskiego rapu). Likier to 15 numerów różniących się klimatem, znajdą się tu utwory w nowym unikalnym klimacie jak i w klasycznej rap konwencji.

Czytaj więcej...

NOCNE NAGRANIA - LINIA 00:14

Nocne Nagrania - duet producencki, w skład którego wchodzą Szatt oraz Nowok. Na swoim koncie mają wiele podziemnych produkcji,remixów jak i kilka oficjalnych występów na płytach. Czynni uczestnicy bitew producentów(beatbattle).

Czytaj więcej...

Mix breaków przyrządzonych przez DJ Twister'a  "legendę" Polskiego DJ-ingu i jednego z najdłużej działających DJ'ów na Polskiej scenie ! Przy współpracy z członkiem jednej z pierwszych B-Boyowych ekip - B-Boy Solo oraz wieloletniego weterana, prowadzącego i organizatora wielu kontestów -  B-Boy Arek Mąka (Sinior Squad Family).

Czytaj więcej...

DJ Twister - Bangers On The Breaks Volume 4

Najnowszy wolumin blend-ów legendy Szczecińskiego DJ-ingu

Czytaj więcej...

MLSZ - Jedna Miłość

Czytaj więcej...

W zakładce "Label" znajdują się pozycje wydawane lub współwydawane przez naszą firmę, jeżeli zaiteresowani są Państwo zamówieniem hurtowym na dane pozycje prosimy o kontakt z zapytaniem o aktualny katalog hurtowy wraz z danymi firmy.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

tel. 505026112 - Karol Zając

Czytaj więcej...

Logowanie lub Rejestracja

ZALOGUJ

Rejestracja

User Registration
lub Cancel