• Nowy

NULLO - SPG DYSTRYKT 2CD

50,00 zł
Brutto
Ilość

SPG DYSTRYKT – pierwszy studyjny solowy album Nullo, współzałożyciela zespołu Trzeci Wymiar. Wydawnictwo ukazało się 15 grudnia 2012 roku nakładem wytwórni muzycznej Labirynt Records. Cały nakład rozszedł się w szybkim tempie, a album nigdy nie był dotłaczany. Materiał wyprodukowali Donatan, DJ Creon, Nullo, Defekt Muzgó, DJ Kut-O, Szur, Tyran, L.A. (White House), Maciej Kozak, Nietoperz oraz Wojciech Hunek. Gościnnie w nagraniach wzięli udział: Pork, Szad, Defekt Muzgó, Massey, Carbonville oraz 11 raperów związanych z SPG: Klif, Hary, K-Fka, Emate, Kaes, Maro, Martin, Arkanoid, Szachu, Hany, FaF.
Płyta utrzymana jest w konwencji klasycznego, brudnego rapu, do którego 3W zdążył już przyzwyczaić swoich słuchaczy. Poza czystym hip-hopowym brzmieniem na albumie pojawiają się także ciężkie gitarowe riffy oraz elementy reggae.
Akcja całej płyty dzieje się na wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra. Tematyka płyty podana jest w sposób uniwersalny, więc każdy jest w stanie odnaleźć tam także część swojego dystryktu.

Po ponad dziecięciu latach album "SPG Dystrykt" doczekał się reedycji. Wznowienie albumu nastąpi przez wytwórnię Dystrykt Records. Będzie to limitowany nakład, który w dniu premiery pojawi się także na półkach w Empiku.

Płyta "SPG Dystrykt - Reedycja" to zestaw 15 utworów + nigdzie niepublikowany bonus track. PLUS DODATKOWE CD - MamMen - Z Piachu Powstałeś

 

 Tracklista:

1. Wzór - Prolog

2. Skreślili Nas

3. GPS

4. To Nasza Kultura (feat. Defekt Muzgó)

5. Epitafium (feat. Maciej Kozak)

6. Słowa Są Zbędne

7. Nostalgia (feat. Arkanoid)

8. Basketball 2 (feat. Massey)

9. Fuck Propaganda

10. 10 Minut Bragga

11. Od Nałogu Do Nałogu (feat. Pork, Szad)

12. 12 Rapostołów (feat. Arkanoid, Emate, Faf, Hany, Hary, K-Fka, Kaes, Klif, Maro, Martin, Szachu)

13. Chyba Ją Znałem (Pełna wersja)

14. Nie Mogę Tak Żyć

15. Wynik - Epilog

Zaginiony numer:

16. Vis-A-Vis

PERĘ SŁUW ARTYSTY O REEDYCJI : 
reedycja albumu „SPG Dystrykt” zawierać będzie drugi dodatkowy album. Jest to płyta mojego człowieka MamMen’a. Jednego z Rapostołów pochodzącego ze Starej Piaskowej Góry, który mieszkał vis-a-vis mnie, po drugie stronie ulicy Wrocławskiej.. Album „Z Piachu Powstałeś” jest świetnym dopełnieniem albumu „SPG Dystrykt”Dodatkowym spojrzeniem na tę dzielnice i na to co nosimy w naszych umysłach, będąc dziećmi tego miejsca. Przy podpisywaniu preorderów ponownie dwa razy przesłuchałem w całości „Z Piachu Powstałeś” i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to bardzo dobry materiał i cieszę się, że stał się częścią reedycji SPG Dystrykt.

Dzięki MamMen, że razem wrócimy na te podwórka..
Co do albumu „SPG Dystrykt” i zawartości muzycznej to.. Numer „Chyba ją znałem” na reedycji umieściłem w pełnej 3 zwrotkowej wersji.. No i jak już wiecie na płycie pojawił się też zaginiony numer „Vis-a-Vis”.
W niektórych numerach został poprawiony także mix. Reszta bez zmian..
Co do szaty graficznej są lekkie zmiany, ale oczywiście na plus..