MARO - Rejects 2LP

300,00 zł
Brutto

Wydanie winylowe na prawdę robi wrażenie !  

Ilość

Wyobraź sobie świat bez przyszłości, świat w którym tempo życia wyznacza codzienna walka o przetrwanie. Świat pełen nowoczesnej technologii i wirtualnej rozrywki. Świat pełen przemocy i niebezpieczeństwa.

W mocno zhierarchizowanym społeczeństwie jedni ciężko pracują próbując wyjść na swoje, a jeszcze inni beztrosko wykorzystują ich ciężką pracę. W takiej rzeczywistości trudno jest żyć, a jeszcze trudniej przeżyć.

Przenieś się do tego świata. Zostań pomocnikiem szmuglera i poznaj kulisy jego niezwykłej profesji.
 
Rejects to cyberpunkowe uniwersum z międzynarodową obsadą. Na płycie oryginalnie skomponowanej przez Maro pojawiają się między innymi Ghostface Killah, Reakwon, Killah Priest, Kool Keith, Cappadonna, P Money, Awich i Deadly Hunta.
 
Świat „Rejects” to prawdziwa podróż w czasie i przestrzeni. Fabuła rozgrywa się zarówno podczas dialogów jak i utworów muzycznych. Główny bohater któremu towarzyszy słuchacz wyrusza w podróż spotykając wcielających się w rozmaite role artystów.
 
W warstwie muzycznej Rejects to projekt eklektyczny, oscylujący pomiędzy nowoczesnym syntetycznym brzmieniem i rapem często w niespotykanej formie. Różnorodność kompozycji jest wynikiem wieloletniego doświadczenia Maro i ukazuje jego głęboko ukryte inspiracje i pragnienia. Starannie dobrany i wypracowany podczas kilkuletnich przygotowań wybór artystów muzyków i plastyków pracujących przy Rejects gwarantuje dźwiękowe przeżycia na światowym poziomie.
 
REJECTS [zobacz i posłuchaj]: https://www.youtube.com/watch?v=KNt_gH7s_pk
 
TRACKLISTA
1. Nitro
2. The Scrapyard (skit)
3. What you want ft. P Money
4. The Island of Junk (Skit)
5. Never Give Up ft. Deadly Hunta
6. The meeting of Lu (Skit)
7. Killa ft. Lex Lu
8. Brooklyn Temples (skit)
9. Kevlar Monk ft. Killah Priest
10. The Cloud City (skit)
11. Way Up Here ft. Mickey Shiloh
12. The Flight (skit)
13. The Chase ft. P.T. Adamczyk
14. The Hive
15. The Call (skit)
16. Gumdrops ft. Kool Keith
17. The visit (skit)
18. Throwback Boogie ft. Ghostface Killah, Raekwon
19. Back in bussiness (skit)
20. Body Parts ft. Cappadonna
21. The Underground (skit)
22. Kagome, Kagome ft. Awich
23. Deep Dive (skit)
24. 10, 9, 8, 7 ft. Murovei
25. The Delivery (skit)
26. WAR ft. Lex Lu (Rejects Edit)
27. Find Me (skit)
28. Time ft. KY & Deadly Hunta Gandalf.com.pl
 
 
Więcej informacji na temat Rejects:
o autorze:
Maro Music (Marek Walaszek) - kompozytor, DJ, producent muzyczny, inżynier dźwięku. Twórca marki Bettermaker produkującej ceniony na świecie hardware studyjny do mixu i masteringu audio. Na codzień pracuje z muzykami tworzącymi wiele różnych gatunków muzycznych, w tym hip-hop, pop i EDM. Jego umiejętności były wykorzystywane nie tylko przy powstawaniu pełnych albumów, ale także do ścieżek dźwiękowych do filmów, reklam i gier video. Na przestrzeni lat pracował nad wieloma produkcjami, remiksami, miksami i sesjami nagraniowymi, a na liście jego kooperacji pojawiają się między innymi Malik Montana, Popek, Borixon, Flirtini, Jan Serce, Margaret, Marina, Dziarma, Method Man, Cappadonna, Redman, Sizzla, Wiley i wielu, wielu innych. Jego utwory znalazły się zarówno w grze jak i na ścieżce dźwiękowej Cyberpunk 2077, a w duecie ze Skytech'em stworzył między innymi hitowy remix utworu Sanah Invisible Dress. W 2022 roku wydał swój producencki concept album REJECTS w formie cyberpunkowego słuchowiska z gwiazdorską obsadą m.in. P Money, Awich, Ghostface Killah i Raekwon z legendarnej formacji Wu-Tang Clan.